Трамп став “скептично” ставитись до Путіна і анулював “домовленості Анкоріджа” – Axios
Панель довіри
- Оновлено: 28.06.2026 07:56
- Час читання: ~1 хв
- Розділ: Світ
- Статус: Перевірено редакцією
Коротко за 30 секунд
- На європейському саміті G7 президент США Дональд Трамп заявив учасникам про перегляд свого ставлення до Москви та глави Кремля Путіна.
- Глава американського Білого дому Дональд Трамп під час нещодавнього саміту G7 обговорював нарощування тиску на РФ та допускав перегляд домовленостей із Москвою.
- Йдеться про його усні угоди з Путіним, досягнуті в Анкориджі.
- Про це повідомляє Axios з посиланням на джерела, які були присутні на зустрічі.

Твоя реакція на матеріал
Реакція зберігається тільки в цьому браузері.
На європейському саміті G7 президент США Дональд Трамп заявив учасникам про перегляд свого ставлення до Москви та глави Кремля Путіна.
Глава американського Білого дому Дональд Трамп під час нещодавнього саміту G7 обговорював нарощування тиску на РФ та допускав перегляд домовленостей із Москвою. Йдеться про його усні угоди з Путіним, досягнуті в Анкориджі.
Про це повідомляє Axios з посиланням на джерела, які були присутні на зустрічі.
За даними видання, Трамп висловлював невдоволення діями Володимира Путіна і натякав, що може відмовитися від параметрів можливої угоди щодо України, які раніше обговорювалися з російським диктатором.
При цьому деталі самих “анкориджських домовленостей” досі не розкриваються.
Водночас, джерела Axios стверджують, що серед європейських учасників саміту проглядається явний скепсис щодо готовності Вашингтона до реального тиску на Москву.
“Трамп скептично ставився до всього, що стосувалося Путіна, і говорив про тиск на Росію, але інші лідери не вірять, що він справді щось зробить”, – зазначив один із чиновників на умовах анонімності.
Не пропускай важливе
Підписуйся на наш Telegram-канал і отримуй головні новини швидше.



